O nas

Opierając się na najlepszych wzorach i standardach, zapraszamy do Skarbca położonego w samym sercu Katowic w budynku zaprojektowanym oraz wybudowanym dla Banku Gospodarstwa Krajowego. Od momentu powstania, w 1930 roku do lat dzisiejszych, Skarbiec jest jednym z najbardziej nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań wśród banków europejskich, pozostawiające konkurencję daleko w tyle. W ostatniej dekadzie zarówno Narodowy Bank Polski, a następnie ING Bank Śląski wprowadziły modernizacje i zabezpieczenia na światowym poziomie.

Kontynuując profesjonalne działania poprzednich instytucji finansowych, realizujemy działalność na najwyższym poziomie dyskrecji i bezpieczeństwa. Wprowadziliśmy najnowsze zabezpieczenia mechaniczne i elektroniczne, dające pełen komfort przechowywania depozytów oraz bieżącego korzystania ze Skrytek Sejfowych przez naszych Klientów.

Idealnym przeznaczeniem Skrytek Sejfowych jest przechowywanie i ochrona gotówki, dokumentów oraz osobistych i firmowych papierów wartościowych, dzieł sztuki, biżuterii, opracowań naukowych i historycznych oraz wszelkich dóbr – niepowtarzalnych i wartościowych dla Klienta.